Tatuaże dla Par :)
Tatuaże dla Par :)

Tatuaże dla Par :)

 

Obecnie coraz częściej można zauważyć na ulicach trend, który dotyka coraz więcej ludzi. Również w salonach tatuażu mówi się, że pojawiają się nie tylko młodzi ludzie, lecz również osoby w średnim i starszym wieku, chcący wykonać właśnie taki tatuaż. O co chodzi? Co tak bardzo skradło serca wielu osób? Oczywiście, że chodzi o tatuaże dla par!
Czym są tatuaże dla par? Po co się je robi? Czy to całe szaleństwo ma jakiś sens? Cóż, głównie chodzi o to, by pokazać jak bardzo jesteśmy związani ze swoją drugą połówką. Bardzo często zdarza się, że większość osób decyduje się na tatuaż ukryty pod obrączkami. Dominują wówczas projekty, charakteryzujące się nawiązaniem właśnie do tych złotych krążków – może dominować motyw kwiatowy, krótkie słowo – symbol, data zawarcia związku małżeńskiego, lub po prostu coś, co obie osoby uznają za niezwykle ważne dla nich. Liczba wzorów jest przeogromna. Bardzo często można również zauważyć, że niektóre osoby decydują się jedynie na cieniutki paseczek skryty pod obrączką.

 

 

 


Lecz w tym trendzie nie zawsze chodzi o obrączki. Często spotykane jest również tatuowanie imion swoich wybranków serca. Może to być nadgarstek, łopatka, żebra, ramię – gdzie tylko zechcesz, jak tylko zechcesz. Dużą popularnością cieszą się różnorodne symbole: znaki nieskończoności, serca, karty do gry z wizerunkiem Królowej oraz Króla kier. Podstawą jest jednak pewien element wspólny, detal, który łączy oba tatuaże u dwóch osób i wskazuje na więź, która je łączy.


Lecz nie tylko zakochani decydują się na tatuaże dla par. Również przyjaciele bardzo często wspólnie wybierają wzór i wspólnie wybierają się do studia na sesję. Można pokusić się o stwierdzenie, gdyż nie prowadzono żadnych statystyk, że jest to trend zauważany raczej wśród młodych dziewczyn i kobiet. Bardzo często chcą zamanifestować swoją przyjaźń właśnie w ten sposób. Tu również pojawiają się dwa podobne, lub wręcz identyczne projekty – ptaki, symbole nieskończoności, kwiaty. Liczba kombinacji i pomysłów jest nieskończenie wielka, dlatego też jeżeli tylko chcecie mieć taki wzór, wystarczy tylko chwilę pomyśleć, co łączy cię z przyjacielem.


Tatuaże dla par są bardzo ciekawą formą manifestowania i uzewnętrzniania swoich uczuć. Jak wspominałam, decydują się na to nie tylko młode pary, lecz również osoby, których staż małżeński wynosi już kilkanaście lat! Jest to bardzo ciekawe zjawisko. Jeżeli tylko jesteśmy pewni, że to właśnie ta osoba, z którą chcemy spędzić całe życie, to czemu by nie? Taki tatuaż może stać się wówczas fajną ozdobą i ważnym symbolem. Jednakże warto pamiętać, że życie prowadzi nas różnymi drogami i naprawdę warto dobrze zastanowić się przed zaplanowaniem wspólnej sesji.

 

 

 

 

 

www.eManzana.pl :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl