Torebka skórzana Teneryfa – ręcznie szyta | naturalna skóra | drewniane korale | Manzana

torebka-skorzana-teneryfa-manzana-przod.jpg
  • promocja
  • nowość
Wysyłka w: Na zamówienie 2-5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 250,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

250.00

Promocja trwa do 28 lutego 2026

ilość szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 Nowy model Teneryfa - skórzana torebka o miękkim, eleganckim kroju

Model Teneryfa to torebka uszyta z naturalnej skóry, w pięknym kolorze mlecznej czekolady. Torebka od pierwszego spojrzenia budzi wrażenie spokoju, jakości i subtelnego luksusu. Jej forma jest miękka, opływowa i minimalistyczna, ale nie surowa,  ma w sobie kobiecą łagodność i naturalną harmonię.

To design, który nie krzyczy. On przyciąga klasą.

- wydłużony kształt, co przypomina jamnika :)  

- delikatnie zaokrąglone boki

- miękką, elastyczną konstrukcję skóry 

- nisko osadzoną linię zamka

- smukłą sylwetkę, która nie wygląda masywnie

To krój inspirowany klasycznymi modelami premium, ale w nowoczesnym, lekkim wydaniu. Torebka naturalnie układa się przy ciele i wygląda elegancko zarówno w stylizacji miejskiej, jak i bardziej formalnej.

 

Subtelna, drobna faktura skóry naturalnej. Nie jest błyszcząca ani sztuczna - ma matowe, szlachetne wykończenie, które kojarzy się z jakością i trwałością. Skóra wygląda miękko, ale stabilnie trzyma formę.

 

Ozdobne korale to detal, który daje duszę To subtelne połączenie nowoczesnej elegancji z naturalnym rzemiosłem.

 

Skórzana zawieszka w kształcie misia z czerwonym sercem dodaje torebce uroku i osobowości. To detal, który sprawia, że model nie jest chłodny ani formalny  staje się bliższy, cieplejszy i bardziej „kobiety”. To balans między elegancją a miękkością.

 

Torebka Teneryfa daje możliwość personalizacji dzięki 3 skórzanym zawieszkom, widocznym na zdjęciach. Każda z nich wykonana jest z naturalnej skóry i nadaje torebce inny, subtelny charakter.

Do wyboru:

  • Miś z zamszu 

  • Miś ze skóry naturalnej (taki sam jak kolor całej torebki) 

  • Pudelek z zamszu 

 

 

Teneryfa to nie tylko styl, ale i wygoda codziennego użytkowania:

  • długie uchwyty umożliwiają wygodne noszenie na ramieniu

  • jasną podszewkę, która ułatwia odnalezienie rzeczy

  • kieszonka na telefon 

  • kieszonka na zamek 
  • bezpieczne zamknięcie na suwak

  • brelok na klucze na gumce co ułatwia codzienność już nie musisz szukać kluczy one zawsze są w jednym miejscu w Twojej torebce 

Torebka jest praktyczna, lekka i dobrze przemyślana, nie tylko ładna.

 

 

Teneryfa to propozycja dla kobiet, które:
- wybierają naturalne materiały
- cenią polską produkcję
- szukają rzeczy z charakterem
- chcą wyróżnić się subtelną elegancją

To model, który zostaje w garderobie na lata - nie na jeden sezon

 

 

 

 

 

 

torebka skórzana damska, torebka ze skóry naturalnej, elegancka torebka handmade, polska torebka skórzana, torebka premium, torebka z drewnianymi koralami, torebka minimalistyczna, torebka na ramię, torebka Manzana, torebka polskiej produkcji

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl